Bytový textil

Doma sa chce každý cítiť dobre. Oživenie, skrášlenie a spríjemnenie interiéru poskytuje bytový textil. Do bytového textilu patria obliečky, prehozy, deky, uteráky či osušky, ale aj veľa iných doplnkov.

Kúpeľňa s novými uterákmi alebo spálňa s novými obliečkami vyzerá  omnoho lepšie a útulnejšie.

 uterak-beta-bytovytextil-matejovsky Kuchynské prestieranie obrus-issimo-home

 Nové obliečky však nielen vyzerajú krajšie, ale tiež vám umožnia dobre sa vyspať. Obrusy a prestierania zase dokážu zmeniť kuchyňu na nepoznanie. Medzi tradičné materiály tu patria bavlna a ľan, ktoré sú praktické hlavne tým, že sa dajú kedykoľvek vyprať či dokonca vyvariť. Dobrou voľbou je tiež prestieranie zo stopercentného bambusového vlákna, z ktorého fľaky zmiznú po jednoduchom otretí. Slúži tiež ako estetický prvok , ktorý je aj ekologicky nezávadný.

Žiadnym rozmarom nie je ani keď zladíme farbu utierok s farbou chňapiek. kuchynske-utierky-matejovsky
Záclony, závesy sú zase nenápadným a veľmi jemným doplnkom každej miestnosti. Na výber sú hladké, so vzormi i bez, biele, jednofarebné či farebné.zaves-dekoracniPri výbere bytového textilu treba mať vždy na pamäti v akom štýle chceme mať byt či dom zariadený. Medzi najčastejšie volené štýly patrí klasický, elegantný, moderný, moderný prírodný, ultramoderný, country, romantický alebo dokonca mix rôznych štýlov.

 

 

Kopírovanie, opätovné publikovanie alebo rozširovanie ktorejkoľvek časti obsahu je zakázané. Povolenie len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.