Správny výber obliečky

Je všeobecne známou informáciou, že človek prespí až jednu tretinu života. Veľká pozornosť sa venuje výberu postele, matraca či roštu. V poslednej dobe sa rovnaká pozornosť venuje aj výberu posteľných obliečok.
Obliečky Matějovský v nemalej miere prispievajú k tomu, aby naša spálňa bola miestom plným kľudu a odpočinku.

Výber obliečok robíme podľa svojho vkusu alebo aj podľa našej povahy. Obliečky je možné meniť aj v súlade s ročným obdobím. Na jar sú vhodné kvetinové vzory, ktoré nám určite zlepšia náladu. Na toto obdobie roka je ideálny romantický štýl charakterizovaný veselými farbami.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Saténové obliečky Simply Cooper issimo Home

 

Počas leta sú najlepšie obliečky z ľahkého jednofarebného saténu v pastelových farbách, pretože satén je veľmi jemný, chladivý a teda príjemný pre spánok.

 

 

 

Na jeseň sa hodia damaškové obliečky, obliečky z krepu alebo bavlneného saténu Matějovský vo farbách jesene.
Na zimu sú zase vhodné obliečky flanel Matějovský v teplých farbách, ktoré prehrejú spálňu nielen na pohľad, ale aj pocitovo.

DAMAŠKOVÉ návliečky LOLITA biela Krepové návliečky TERAKOTA Saténové posteľné obliečky Sakura issimo Home  Flanelové obliečky Gold Christmas Matějovský

Popri obliečkach do našich spální nesmieme zabúdať ani na našich najmenších.

 

Pre deti sú výbornou voľbou bavlnené obliečky do postieľok. Pre väčšie deti je možné si zvoliť zo vzorov, ktoré ponúkajú detské obliečky Matějovský. Deťom sa vždy zavďačíme aj tými, na ktorých sú ich obľúbené postavičky z večerníčkov alebo rozprávok. Pre teenagerov sa obliečky vyberajú dosť ťažko. Podstatné sú pre nich nielen vzory a vhodne vybrané farby, ale aj to, či sú obliečky "in", a tak sú často výbornou voľbou foto obliečky Matějovský.

 

Kopírovanie, opätovné publikovanie alebo rozširovanie ktorejkoľvek časti obsahu je zakázané. Povolenie len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.