Saténové návliečky DECOFLUX

Každému z nás je známy pocit radosti z toho, že sa po dlhom a únavnom dni môže spokojne hodiť do postele. Nie je nič lepšie, ako si dopriať odpočinok v posteľných obliečkach z príjemného kvalitného materiálu. Ale ktorý materiál je ten správny? Máme pre vás skvelý tip.

Kedysi si luxusné posteľné oblečenie mohli dovoliť len kráľovské a zámožné rodiny. V súčasnosti je tomu však inak. Saténové návliečky sú dostupné pre kohokoľvek, kto si chce vychutnať príjemné chvíle strávené v jemnom, mäkkom a príjemnom posteľnom oblečení. Kombinovať môžete rôzne motívy. Tieto obliečky si svoj vzhľad dokonca zachovajú aj po vypraní či po kvalitnom spánku.

Ak používate posteľné obliečky z tvrdších materíalov, iste máte skúsenosti s vysušenou pokožkou. Je tomu tak v dôsledku trenia tohto oblečenia o pokožku. Satén je naopak veľmi príjemný materiál, ktorý pokožku nevysušuje. Návliečky DECOFLUX sú vyrobené zo 100% egyptskej bavlny, ktorá je zárukou kvality. Rovnako, ako ku pokožke, posteľné návliečky zo saténu sú jemné aj ku vašim vlasom. Po spánku vlasy nie su zamotané ani krepovité.

 

 

Nebaví vás zdĺhavé žehlenie postelného oblečenia? Saténové obliečky sú pre vás ako stvorené. Netreba ich žehliť, pretože sa nekrčia ani po dlhodobom používaní.

 

Nevýhodou bavlnených obliečok je, že v lete je pod nimi príliš teplo a v zime naopak chladno. Tento problém však nie je saténovým obliečkam známy. Udržiavajú si rovnakú teplotu po celú noc.

 


 

Kopírovanie, opätovné publikovanie alebo rozširovanie ktorejkoľvek časti obsahu je zakázané. Povolenie len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.