Aktualita

Správny výber obliečky

Je všeobecne známou informáciou, že človek prespí až jednu tretinu života. Veľká pozornosť sa venuje výberu postele, matraca či roštu. V poslednej dobe sa rovnaká pozornosť venuje aj výberu posteľných obliečok.
Obliečky Matějovský v nemalej miere prispievajú k tomu, aby naša spálňa bola miestom plným kľudu a odpočinku.

Posteľné návliečky Matějovský BROCADE

Výber obliečok robíme podľa svojho vkusu alebo aj podľa našej povahy. Obliečky je možné meniť aj v súlade s ročným obdobím. Na jar sú vhodné
kvetinové vzory, ktoré nám určite zlepšia náladu. Na toto obdobie roka je ideálny romantický štýl charakterizovaný veselými farbami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Počas leta sú najlepšie obliečky z ľahkého jednofarebného saténu v pastelových farbách, pretože satén je veľmi jemný, chladivý a teda príjemný pre spánok.

 

 

 

Na jeseň sa hodia damaškové obliečky, obliečky z krepu alebo bavlneného saténu Matějovský vo farbách jesene.
Na zimu sú zase vhodné obliečky flanel Matějovský v teplých farbách, ktoré prehrejú spálňu nielen na pohľad, ale aj pocitovo.

                        

Popri obliečkach do našich spální nesmieme zabúdať ani na našich najmenších.

                     

Pre deti sú výbornou voľbou bavlnené obliečky do postieľok. Pre väčšie deti je možné si zvoliť zo vzorov, ktoré ponúkajú detské obliečky Matějovský. Deťom sa vždy zavďačíme aj tými, na ktorých sú ich obľúbené postavičky z večerníčkov alebo rozprávok. Pre teenagerov sa obliečky vyberajú dosť ťažko. Podstatné sú pre nich nielen vzory a vhodne vybrané farby, ale aj to, či sú obliečky "in", a tak sú často výbornou voľbou foto obliečky Matějovský.

 

Kopírovanie, opätovné publikovanie alebo rozširovanie ktorejkoľvek časti obsahu je zakázané. Povolenie len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

AKTUALITY

Saténové návliečky DECOFLUX

Každému z nás je známy pocit radosti z toho, že…

Viac

Bambusové uteráky osušky VALENCIA

Luxusný uterák zo zmesi bambusu a bavlny. Pokiaľ…

Viac

NAVLIECKY.SK už čoskoro vo vlastnej budove

Nové reprezentatívne priestory na ktoré sa…

Viac

Lacnejšie alebo drahšie obliečky?

Medzi časté otázky zákazníkov patrí otázka, ako…

Viac
Scroll Top