Aktualita

Bytový textil

Doma sa chce každý cítiť dobre. Oživenie, skrášlenie a spríjemnenie interiéru poskytuje bytový textil. Do bytového textilu patria obliečky, prehozy, deky, uteráky či osušky, ale aj veľa iných doplnkov.

Kúpeľňa s novými uterákmi alebo spálňa s novými obliečkami vyzerá  omnoho lepšie a útulnejšie.

postelne-obliecky-vernon-bavlna-m uterak-grenada-bytovytextil-matejovsky-m prestieranie-tulipany-m obrus-issimo-home-alessa-gray-5633

 Nové obliečky však nielen vyzerajú krajšie, ale tiež vám umožnia dobre sa vyspať. Obrusy a prestierania zase dokážu zmeniť kuchyňu na nepoznanie. Medzi tradičné materiály tu patria bavlna a ľan, ktoré sú praktické hlavne tým, že sa dajú kedykoľvek vyprať či dokonca vyvariť. Dobrou voľbou je tiež prestieranie zo stopercentného bambusového vlákna, z ktorého fľaky zmiznú po jednoduchom otretí. Slúži tiež ako estetický prvok , ktorý je aj ekologicky nezávadný.

Žiadnym rozmarom nie je ani keď zladíme farbu utierok s farbou chňapiek. kuchynske-utierky-vino-modre-matejovsky-m
Záclony, závesy sú zase nenápadným a veľmi jemným doplnkom každej miestnosti. Na výber sú hladké, so vzormi i bez, biele, jednofarebné či farebné.zaves-dekoracni-star-mPri výbere bytového textilu treba mať vždy na pamäti v akom štýle chceme mať byt či dom zariadený. Medzi najčastejšie volené štýly patrí klasický, elegantný, moderný, moderný prírodný, ultramoderný, country, romantický alebo dokonca mix rôznych štýlov.

 

 

Kopírovanie, opätovné publikovanie alebo rozširovanie ktorejkoľvek časti obsahu je zakázané. Povolenie len s písomným súhlasom prevádzkovateľa.

AKTUALITY

Saténové návliečky DECOFLUX

Každému z nás je známy pocit radosti z toho, že…

Viac

Bambusové uteráky osušky VALENCIA

Luxusný uterák zo zmesi bambusu a bavlny. Pokiaľ…

Viac

NAVLIECKY.SK už čoskoro vo vlastnej budove

Nové reprezentatívne priestory na ktoré sa…

Viac

Lacnejšie alebo drahšie obliečky?

Medzi časté otázky zákazníkov patrí otázka, ako…

Viac
Scroll Top